Praca

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Gabinet Integracji Sensorycznej Promosensi we Wrocławiu poszukuje do współpracy terapeuty integracji sensorycznej (fizjoterapeuta/pedagog).

Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy
  • wymianę doświadczeń
  • wspólne rozwiązywanie problemów diagnostyczno -terapeutycznych
  • możliwość rozwoju
  • długoterminową współpracę
  • pracę w dobrze wyposażonej sali do terapii
Wymagania:

  • ukończenie kursu II stopnia integracji sensorycznej
  • doświadczenie w prowadzeniu diagnozy i terapii integracji sensorycznej
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
Obowiązki:
  • prowadzenie diagnozy oraz terapii z zakresu integracji sensorycznej
  • prowadzenie dokumentacji
Wszelkie zainteresowane osoby prosimy kierować swoje CV na adres mailowy: info@promosensi.pl
W przesłanym CV prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Szukaj